Олександр Ващук

SEO спеціаліст

Робота зі мною - це збільшення прибутків.

Зростання Ваших доходів, розвиток бізнесу, зміцнення іміджу бренду — це саме те,  що я можу Вам запропонувати. Мій основний інструмент, SEO, показує найвищі результати в досягненні цих цілей.

Коли після кропіткої і навіть у чомусь в’їдливою роботи з пошукової оптимізації я бачу, як позиції Вашого сайту йдуть вгору — це найкращий момент у моїй роботі!

Я прагну надавати професійну допомогу і підтримку на будь-якому з етапів існування проекту — з моменту його проектування і до проведення активних маркетингових заходів.

Чому варто обрати мене

Інформаційний супровідКлієнти забезпечені повним інформаційним супроводом своїх проектів. На будь-якій стадії можна дізнатися про виконану роботу, внести корективи і додатково отримати консультацію з того чи іншого питання.

Легальне СЕОТільки легальні методи просування. Я не намагаєюся обдурити пошукові системи, а ретельно виконую всі встановлені ними правила. Тому Ваш сайт ніколи не потрапить під санкції та не буде виключений з пошукової видачі.

Реальні ціліНіяких невиправданих очікувань! Ви не отримаєте від мене неправдивих обіцянок про виведення сайту в ТОП за 2 тижні. Я встановлюю конкретні, досяжні і вимірні цілі, які завжди виконую.

6 років на ринкуЯ 8 років на ринку — це реальний досвід, який продається! Я не теоретик я займаюсь реальним просуванням сайтів.