Підтримка сайту.

Ваш сайт працює на 100% ефективно без Вашої участі.

Знаєте, що таке справжня професійна підтримка сайту? Це коли у вас ні, про що не болить голова у питаннях, які стосуються представництва вашої компанії в інтернеті. Ви просто забуваєте, про які-небудь проблеми, пов’язані з розвитком вашого сайту, а він проте постійно поліпшується динамічно розвивається і посилює свої позиції в конкурентній ніші, ось це і є справжня підтримка сайту.

Що входить в комплексну підтримку сайтів

Постійне удосконалення юзабіліті Постійне
удосконалення юзабіліті

Регулярне оновлювлення контентуРегулярне оновлювлення
контенту (тексту, новин,
медіа)

Коригування сайту під SEOКоригування сайту під SEO
для MAX індексації
пошуковиками

Профілактика збоїв Профілактика збоїв,
виправлення помилок,
стабільна робота

поліпшення програмного кодуКоректування і
поліпшення
програмного коду і
функціоналу

Створення нових розділівСтворення нових розділів,
поліпшення дизайну

За великим рахунком будь-яка компанія, у якої є свій сайт в інтернеті, необхідна технічна підтримка сайту, але крім технічної підтримки сайту необхідне і постійне оновлення контенту, періодичний аудит сайту для поліпшення розділів з точки зору функціоналу зручності користувача і так далі. Для того, щоб ця робота дійсно проводилася найоптимальніший варіант — це замовити послуги з постійної підтримки сайту. У моєму випадку, маючи семирічний досвід роботи з просування та адміністрування сайтів мені простіше розібратися в тому, що на сайті потрібно покращувати і розвивати.

Основні напрямки підтримки сайтів:

1. Регулярне оновлення тексту контенту, копірайтинг.

2. Регулярні розміщення нових медіа матеріалів (картинки, відео, схеми, таблиці)

3. Послуги з технічної підтримки сайту (перевірка помилок в коді, поліпшення коду, перевірка роботи модулів)

4. Перспективний розвиток сайту. Іншими словами, періодичне створення нових розділів, поліпшення структури логіки сайту, покращення його юзабіліті.

Вартість і ціна підтримки сайту залежить від обсягу послуг, які ми обговорюємо з кожним клієнтом окремо. У деяких випадках вам буде потрібно тільки інформаційна підтримка сайту, в інших випадках мова піде про технічну підтримку сайту. У певних ситуаціях підтримка сайту може коштувати відносно недорого. Тому як для періодичних оновлень буде достатньо публікації 2-3 новин на тиждень. Якщо ж ви займаєтеся просуванням свого сайту і плануєте робити сайт для продаж або вже маєте такі амбіції, то звичайно ваш ресурс має розвиватися з абсолютно іншими темпами. І постійне динамічне оновлення для нього  є необхідним, проводити його слід також на професійному рівні, охоплюючи всі можливі напрямки динамічного розвитку.

Щоб замовити підтримку сайту вам достатньо заповнити коротку форму, інші подробиці ми обговоримо з вами по телефону, або в іншій зручній для Вас формі. У більшості випадків при поверхневому перегляді сайтів клієнтів вже стає зрозуміло, яка підтримка сайту потрібна: інформаційна підтримка, технічна підтримка, оновлення контенту і так далі.

Я займаюся підтримкою сайтів у Львові, але фактично можлива дистанційна підтримка сайту в будь-якому регіоні нашої країни. Суттєвим моментом є те, що в моїй команді є всі необхідні фахівці які також є фрілнсерами і тому наші послуги дешевші ніж у будь-якого СЕО агенства. Ви не оплачуєте нам оренду офісів і т. д. Я співпрацюю з рекламними фахівцями, і копірайтерами, і технічними фахівцями які здатні поліпшити ваш сайт з точки зору юзабіліті, функціоналу. Є й графічні дизайнери, здатні привнести нововведення в макет, структуру сайту.

Дізнайтеся вартість підтримки сайту

Заповніть коротку форму

 • Ім'я*
  0
 • Телефон*
  1
 • Email*
  2
 • Адреса сайту*
  3
 • 4