Аудит сайту, аналіз зі звітами

Юзабіліті сайтуАудит юзабіліті сайту — це перевірка того, наскільки зручно користувачам переміщатися по сторінках і здійснювати онлайн-замовлення. Якщо будь-які сервіси, що допомагають користувачеві замовити товар або послугу, на сайті відсутні або навігація побудована невірним чином, я готовий запропонувати варіанти найбільш успішної реалізації. Я надам вам інформацію про те, де краще і як саме це здійснити. По дизайну проекту я даю максимально зрозумілі рекомендації, що дозволяють потенційному покупцеві швидше зробити покупку або замовити послугу.

Технічний аудит сайтуТехнічний аудит сайту — це перевірка валідності його коду на наявність помилок, невірних або битих посилань, пошук і видалення однакових тайтлів, коректування сторінок з великим часом відгуку. Це дозволяє сайту краще ранжуватися у видачі пошукових систем, чітко і швидко працювати. По завершенню аналізу я надамо структурований звіт того, що потрібно виправити.

Пошуковий аудит сайтуПошуковий аудит сайту — це дослідження, що виявляє помилки в текстах і програмному коді сторінок. Якщо вчасно не внести правки, то сайт ранжируватиметься нижче  20-30 позицій у видачі пошукових машин. Аудит вкрай важливий як первісна складова пошукової оптимізації. Я виконую його в короткі терміни.

Як я проводжу пошуковий (SEO) аудит сайту

Оцінюємо пошукові запити і цільову аудиторію сайту. Оцінюю пошукові запити і цільову аудиторію сайту.

Текстовий аудитПроводжу аудит всіх текстів на сайті на оформлення та продажну здатність товару або послуги, а також спамні фактори

Виділити помилки в коді сайту. Складаємо рекомендації щодо виправлення його технічних складових.Виділяю помилки в коді сайту. Складаю рекомендації щодо виправлення його технічних складових.

Аналізуємо топ-10 сайтів даної тематики і схожих запитів. Аналізую топ-10 сайтів даної тематики і схожих запитів.

Аудит Юзабіліті Проводжу аналіз юзабіліті і виявляю незручну навігацію і сторінки, де користувач просто «губиться». Виставляю рекомендації по ним.

Аналізуємо форми замовлення.Аналізую форми замовлення. Встановлюю кроки максимальної втрати конверсії.

Аналізуємо всі основні метрики Аналізую всі основні метрики: Яндекс Метрика, Google Analytics, Liveinternet.

Моя робота з аудиту сайту це завжди

Опреативні терміни виконанняОперативні терміни виконання.

Чіткий, структурований звітЧіткий, структурований звіт про виконані роботи

Робота висококваліфікованого аналітика і фахівцяРобота висококваліфікованого аналітика і фахівця у даній сфері.

Невисока вартістьНевисока вартість.

Дізнайтеся вартість аудиту сайту

Заповніть коротку форму

 • Ім'я*
  0
 • Телефон*
  1
 • Email*
  2
 • Адреса сайту*
  3
 • 4